Фільтр сесій міської ради

7 сесія міської ради 30.06.2016: Рішення міської ради

Про внесення змін до Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м.Запоріжжя на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 25.12.2015 №25 (зі змінами та доповненнями)

№ 30 від 30.06.2016 Дата оприлюднення 30.06.2016

 

        Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до ст. 91 Бюджетного кодексу України, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Внести зміни до Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Запоріжжя на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 25.12.2016 №25 (зі змінами та доповненнями):

        1.1 Додатки 1, 2, 3 викласти в новій редакції (додаються).

        1.2  Включити в розділ «Склад проблеми, шляхи і способи її розв’язання» підрозділ «Забезпечення населення житлом та житлове будівництво».

        2. Надати згоду територіальної громади міста Запоріжжя, що діє через міську раду, на отримання від суб’єктів підприємницької діяльності квартир в новозбудованих житлових будинках.

         2.1. Здійснювати передачу квартир безоплатно, шляхом укладання міською радою з такими суб’єктами договорів дарування або пожертви на користь територіальної громади у порядку, передбаченому статтями 717-730 ЦК України. В договорі визначається кількість квартир, яка підлягає передачі.

        Безпосередня передача квартир здійснюється на підставі акту приймання-передачі, який підписується головою та членами комісії, яка формується виконавчим комітетом.

        3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – директора департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Бородая О.М. та на постійну комісію міської ради з питань життєзабезпечення міста (Адаманов О.Ф.).

 

 

 

Міський голова                                                                                                                                 В.В. Буряк

 

 

 

 

Прикріплені файли:

Програма.doc

Додатки.xls