Фільтр сесій міської ради

6 сесія міської ради 25.05.2016: Рішення міської ради

Про оприлюднення депутатських звернень та відповідей на них

№ 26 від 25.05.2016 Дата оприлюднення 25.05.2016

             Відповідно до частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою посилення громадського контролю та політичної відповідальності, публічності та відкритості Запорізької міської ради, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

            1. Зобов'язати комунальні підприємства м. Запоріжжя та виконавчі органи Запорізької міської ради направляти копії всіх отриманих ними депутатських звернень від депутатів Запорізької міської ради, а також копії своїх відповідей на вказані звернення до управління із забезпечення роботи ради Запорізької міської ради в електронному вигляді не пізніше 5 робочих днів з моменту їх отримання або надання відповіді на них.

            2. Запропонувати депутатам Запорізької міської ради копії всіх поданих ними до установ, що не є виконавчими органами Запорізької міської ради та комунальними підприємствами м. Запоріжжя, депутатських звернень, а також копії всіх відповідей на вказані звернення направляти до управління із забезпечення роботи ради Запорізької міської ради в електронному вигляді не пізніше 5 робочих днів з моменту їх подання та/або отримання.

            3. Зобов’язати управління із забезпечення роботи ради Запорізької міської публікувати всі депутатські звернення депутатів Запорізької міської ради та відповіді на них на офіційному сайті Запорізької міської влади не пізніше 5 робочих днів з моменту їх отримання. Публікація повинна відбуватися в такий спосіб, що дозволяє зробити вибірку депутатських звернень та відповідей на них окремо по кожному депутату.

            4. Визначити, що рішення набуває чинності з дати початку функціонування оновленого сайту Запорізької міської влади, але не пізніше 01.01.2017 року.

            5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Пидорича Р.О. та постійну комісію з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції (Согорін А.А.).

 
 

Міський голова                                                                                                                               В.В.Буряк