Фільтр сесій міської ради

6 сесія міської ради 25.05.2016: Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення міської ради від 30.03.2016 №11 «Про затвердження Міської програми надання шефської допомоги військовим комісаріатам, військовим частинам Збройних Сил України і Національної гвардії України та покращення матеріально-технічного стану органів Служби безпеки України і Служби з надзвичайних ситуацій України на 2016 рік» (зі змінами)

№ 32 від 25.05.2016 Дата оприлюднення 25.05.2016

            Керуючись Бюджетним кодексом України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

           1. Внести зміни до рішення міської ради від 30.03.2016 №11  «Про затвердження Міської програми  надання шефської допомоги військовим комісаріатам, військовим частинам Збройних Сил України і Національної гвардії України та покращення матеріально-технічного стану органів Служби безпеки України і Служби з надзвичайних ситуацій України на 2016 рік» (зі змінами), а саме змінити назву програми та викласти її та додатки до неї в новій редакції (додається).

           2.  Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому ради Омельяновича Р.А. та голову постійної комісії Запорізької міської ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів Божка Р.А.

 

Міський голова                                                                     В.В. Буряк

 

 

 

Прикріплені файли:

Програма.doc

Додаток 1.doc

Додаток 2.doc