Фільтр сесій міської ради

5 сесія міської ради 27.04.2016: Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення міської ради від 10.06.2015 №44 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Запоріжжя цілісного майнового комплексу державного закладу «Відділкова клінічна лікарня станції Запоріжжя-2 ДП «Придніпровська залізниця»

№ 42 від 27.04.2016 Дата оприлюднення 27.04.2016

             Враховуючи лист Міністерства інфраструктури України до Запорізької міської ради від 23.03.2016 №2823/24/10-16, акт приймання-передачі майна цілісного майнового комплексу державного закладу «Відділкова клінічна лікарня станції Запоріжжя-2 ДП «Придніпровська залізниця», керуючись законами України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про місцеве самоврядування в Україні», Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

             1. Внести зміни до рішення міської ради від 10.06.2015 №44 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Запоріжжя цілісного майнового комплексу державного закладу «Відділкова клінічна лікарня станції Запоріжжя-2 ДП «Придніпровська залізниця» зі змінами, а саме:

             1.1 доповнити його пунктами 2,3:

             «2. Реорганізувати державний заклад «Відділкова клінічна лікарня станції Запоріжжя-2 ДП «Придніпровська залізниця» шляхом перетворення у комунальну установу «Міська лікарня №1» з правом юридичної особи та встановити, що новоутворена установа є правонаступником усіх прав та обов’язків попередньої юридичної особи.

             3. Затвердити статут комунальної установи «Міська лікарня №1» у новій редакції (додається)»;

             1.2 пункт 2 попередньої редакції вважати пунктом 4 відповідно;

             1.3 пункт 4 рішення викласти у наступній редакції:

             «4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (Чумаченко І.М.), постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (Маляренко А.Є.)».

             2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І., постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (Чумаченко І.М.), постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (Маляренко А.Є.).

 

Міський голова                                                                         В.В. Буряк

 

Прикріплені файли:

Статут.doc