Фільтр сесій міської ради

3 сесія міської ради 26.02.2016: Рішення міської ради

Про внесення змін до Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 25.12.2015 №9

№ 14 від 26.02.2016 Дата оприлюднення 26.02.2016

         Керуючись Бюджетним кодексом України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

              1. Внести зміни до Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 25.12.2015 №9:

              1) У завданні 1 «Комплексні заходи по соціальному захисту населення» у абзаці 8 цифри «3530» замінити цифрами «3659,15».

              2) У Завданні 5 «Фінансова підтримка громадських організацій ветеранів та інвалідів міста Запоріжжя» значення показників «2016 рік», «2017 рік» та «2018 рік» визначені в таблиці для:

               - «Громадська організація «Орджонікідзевська районна організація ветеранів»» як цифри «120,533», «130,296», «137,462»замінити відповідно на «100,533», «108,676», «114,653»,

               - «Шевченківська районна організація ветеранів» «45,714», «49,417», «52,135» замінити відповідно на «65,714», «71,037», «74,944».

               3) Завдання 6 «Компенсація пільгового проїзду окремих категорій громадян» викласти в наступній редакції:

               «З метою розв’язання проблем соціального захисту громадян, які мають право пільгового проїзду згідно чинного законодавства та надання додаткових соціальних гарантій для багатодітних сімей на місцевому рівні розроблені наступні заходи:

               компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян,

               компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на водному транспорті,

               компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті,

               компенсаційні виплати на пільговий проїзд електротранспортом окремим категоріям громадян,

               компенсаційні виплати Запорізькому міському комунальному підприємству  міського  транспорту  «Запоріжелектротранс»  за  надання  права

               безкоштовного проїзду в трамваях, тролейбусах та автобусах підприємства одному з батьків багатодітної сім’ї шляхом надання квартальних проїзних квитків.».

               3) Після завдання 6 текст програми доповнити новим завданням такого змісту:

               Завдання 7 «Надання пільг на послуги зв’язку та інших пільг мешканцям міста Запоріжжя»

               З метою розв’язання проблем соціального захисту громадян, які мають право на пільги на послуги зв’язку та інші пільги згідно чинного законодавства, на місцевому рівні розроблені наступні заходи:

               надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку,

               надання інших пільг (безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням або одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування, охорона квартир,

               безоплатний капітальний ремонт будинків та квартир, компенсація витрат на придбання автопалива, безплатний проїзд транспортом дальнього сполучення, безплатне поховання, встановлення надгробка, матеріальна допомога на поховання).

               4) У зв’язку з цим завдання 7,8,9,10 вважати відповідно завданням 8,9,10,11.

               5) Завдання 8 «Надання соціальних послуг громадянам похилого віку та інвалідам, соціальна реабілітація дітей-інвалідів, ведення обліку бездомних осіб через діяльність Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»:

               абзац п’ятий викласти у новій редакції:

               «Замовником по об’єктах «Реконструкція будівлі під центр реінтеграції бездомних осіб по вул.Перспективній,2а», «Реконструкція будівлі по вул. Таганська, 8 під соціальний готель» та «Термомодернізація будівлі міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою вул. Парамонова,11а» виступає комунальне підприємство «Управління капітального будівництва»;

              після абзацу десятого текст доповнити новими абзацами такого змісту:

              «створення умов для забезпечення тимчасовим житлом осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 років, шляхом проведення реконструкції будівлі по вул. Таганська, 8 під соціальний готель»;

              «проведення капітальних видатків по об’єктах Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

              6) Після завдання 11 текст програми доповнити новим завданням такого змісту:

              Завдання 12. Проведення капітального ремонту будівель та приміщень органів соціального захисту населення.

              Завдання спрямоване на забезпечення умов для виконання функцій, покладених на управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по районах шляхом проведення капітального ремонту будівель та приміщень.

              Замовником по об’єкту «Капітальний ремонт частини будівлі з заміною кабелю та благоустрою прилеглої території управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: вул.Лахтинська,4б» виступає комунальне підприємство «Управління капітального будівництва».

              7) Додатки 1,2,3 до Міської комплексної програми соціального захисту населення міста Запоріжжя на 2016-2018 роки викласти в новій редакції.

               2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пустоварова А.І. та на постійну комісію з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (Маляренко А.Є.).

 

Міський голова                                                                    В.В.Буряк

 

 

 

 

Прикріплені файли:

Додаток 1,2.xls

Додаток 3.doc