Фільтр сесій міської ради

3 сесія міської ради 26.02.2016: Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.03.2015 №23 «Про затвердження міської цільової програми «Про вирішення невідкладних проблемних питань комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» (зі змінами)

№ 26 від 26.02.2016 Дата оприлюднення 26.02.2016

          Керуючись Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про транспорт», на виконання рішення Ради оборони Запорізької області від 21.01.2015р. №33 «Про вирішення невідкладних проблемних питань оборони області» та відповідно до  Плану заходів з посилення роботи для попередження актів незаконного втручання у діяльність Запорізького аеропорту, у зв’язку з напруженою військово-політичною ситуацією у країні, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

          1. Додатки 1, 2, 3 міської цільової програми «Про вирішення невідкладних проблемних питань комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» викласти у новій редакції (додаються).

          2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та постійну комісію з питань життєзабезпечення міста (Адаманов О.Ф.).

 

Міський голова                                                                    В.В.Буряк

 

Прикріплені файли:

Додаток 1.doc

Додаток 2.doc

Додаток 3.doc