Фільтр сесій міської ради

2 сесія міської ради 19.02.2016: Рішення міської ради

Про присвоєння парку, розташованому біля Палацу культури ПАТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» в місті Запоріжжі, назви «Парк імені Сагайдачного»

№ 83 від 19.02.2016 Дата оприлюднення 19.02.2016

         Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», з урахуванням результатів громадського обговорення, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

          1. Присвоїти парку, розташованому біля Палацу культури ПАТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» в місті Запоріжжі назву «Парк імені Сагайдачного».

         2. Управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради забезпечити оприлюднення цього рішення в газеті «Запорозька Січ».

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Мішок С.М.) та постійну комісію Запорізької міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (Чумаченко І.М.).

 

 

Міський голова                                                                    В.В. Буряк