Фільтр сесій міської ради

60 сесія міської ради 26.08.2015: Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення міської ради від 25.02.2013 №30 «Про затвердження міської цільової програми «Забезпечення належної та безперебійної роботи Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» (зі змінами)

№ 15 від 26.08.2015 Дата оприлюднення 26.08.2015

           Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетним кодексом України,  Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

          1. Внести зміни до рішення міської ради від 25.02.2013 №30 «Про затвердження міської цільової програми «Забезпечення належної та безперебійної роботи Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» (зі змінами), виклавши додатки 1 та 2 до міської цільової програми «Забезпечення належної та безперебійної роботи Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» в новій редакції (додається).

          2.   Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М. та постійну комісію з питань життєзабезпечення міста (Рекалов Г.О.).

 

 

Міський голова                                                                                                                 О.Ч.Сін

 

 

 

Прикріплені файли:

Додаток 1.doc

Додаток 2.doc