Фільтр сесій міської ради

59 сесія міської ради 30.06.2015: Рішення міської ради

Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю)

№ 6 від 30.06.2015 Дата оприлюднення 30.06.2015
      Керуючись ст.143 Конституції України, Податковим кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
      1. Встановити на території м. Запоріжжя податок на майно (в частині плати за землю).
      2. Затвердити Положення про податок на майно (в частині плати за землю) (додаток 1).
      3. Встановити ставки  земельного податку за земельні ділянки у межах м. Запоріжжя (додаток 2).
      4. Встановити розмір орендної плати за використання земельних ділянок, які перебувають у державній або комунальній власності (у відсотках від їх нормативної грошової оцінки) (додаток 3).
      5. Рішення міської ради від 27.07.2011 №16 «Про затвердження розмірів орендної  плати  за  земельні  ділянки  певного  функціонального призначення у м. Запоріжжя» (зі змінами) вважити таким, що втратило чинність з 01.01.2016.
      6. Доручити управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.
      7. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення та вводиться в дію з 01.01.2016.
      8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Гладченко С.М.), постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Полюсов В.В.) та постійну комісію міської ради з питань розвитку підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів (Нетреба А.В.).
Міський голова                                                                    
О.Ч. Сін