Фільтр сесій міської ради

48 сесія міської ради 27.06.2014: Рішення міської ради

Про затвердження звіту робочої групи із уточнення дати заснування м. Запоріжжя

№ 47 від 27.06.2014 Дата оприлюднення 27.06.2014
      Згідно з Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», Про статус депутатів місцевих рад», на виконання рішення міської ради від 26.06.2012 № 45 «Про звіт робочої групи з уточнення дати заснування міста Запоріжжя, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
      1. Затвердити Звіт робочої групи із уточнення дати заснування м. Запоріжжя.
      2. Вважати 952 рік датою виникнення першого поселення на території сучасного міста Запоріжжя, на підставі трактату Візантійського імператора Костянтина VII Порфієродного «Про управління імперією», як першої відомої писемної згадки про існуючі городища на обох берегах Дніпра та острові Хортиця.
      3. При проведенні святкових заходів до Дня міста,  всім установам, підприємствам, організаціям, використовувати прийняте рішення.
     4. Членам робочої групи із уточнення дати заснування міста Запоріжжя надати пропозиції для поглибленого вивчення прадавньої дописемної історії м. Запоріжжя від Середньостогівської культури доби енеоліту.
      5. Опублікувати рішення Запорізької міської ради в газеті «Запорозька Січ».
      6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М. та голову постійної комісії міської ради з гуманітарних питань Чухрай Р.В.

 

Міський голова                                                          
О.Ч. Сін