Фільтр сесій міської ради

39 сесія міської ради 25.09.2013: Рішення міської ради

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності міста гуртожитків, зовнішніх мереж тепло-, водопостачання та каналізації і інших об’єктів від відкритого акціонерного товариства «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь»

№ 20 від 25.09.2013 Дата оприлюднення 25.09.2013
       Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.2011 №703 «Про затвердження Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» від 11.09.2013 №13269/02-29/01, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
       1. Дати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя гуртожитків, зовнішніх мереж тепло-, водопостачання, каналізації та інших об'єктів житлово-комунальної інфраструктури згідно з додатком від відкритого акціонерного товариства «Запорізький  металургійний комбінат «Запоріжсталь».
       2. Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради та департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи щодо прийняття до комунальної власності  об'єктів житлово-комунальної інфраструктури, зазначених в додатку до рішення,  від відкритого акціонерного товариства «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» після виконання умов Положення про порядок передачі в комунальну власність загальнодержавного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.11.1995 №891, і отримання висновків КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ", комунального підприємства "Водоканал" щодо задовільного технічного стану мереж.
       3. Закріпити на праві господарського відання набуті у комунальну власність мережі тепло-, водопостачання, каналізації відповідно за КОНЦЕРНОМ  "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" та комунальним підприємством "Водоканал", а також доручити департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради підписати акти приймання-передачі мереж з даними підприємствами.
       4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О. та на постійну комісію Запорізької міської ради з питань життєзабезпечення міста (Рекалов Г.О.).
Міський голова                                                                    
О.Ч. Сін