Фільтр сесій міської ради

39 сесія міської ради 25.09.2013: Рішення міської ради

Про списання безнадійної заборгованості з орендної плати

№ 22 від 25.09.2013 Дата оприлюднення 25.09.2013
       Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком списання безнадійної заборгованості з орендної плати за майно, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, затвердженим рішенням Запорізької міської ради від 29.05.2013 №24, на підставі актів від 20.08.2013 №№1-6 комісії з проведення інвентаризації розрахунків за договорами оренди майна комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя, створеної відповідно до розпорядження Запорізького міського голови  від 10.06.2013 №165р, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
       1. Визначити заборгованість з орендної плати безнадійною та такою, що підлягає списанню за об'єкти права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя згідно з додатком.
       2. Дозволити балансоутримувачу об'єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя міському комунальному підприємству «ОСНОВАНІЄ» здійснити списання безнадійної заборгованості з орендної плати за об'єкти, які визначені в додатку.
       3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, директора департаменту фінансової та бюджетної політики Малиш В.І., постійну комісію Запорізької міської ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету та фінансів (Великий В.І.), постійну комісію Запорізької міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Полюсов В.В.).
Міський голова                                                                            
О.Ч.Сін
Прикріплені файли: