Фільтр сесій міської ради

21 сесія міської ради 27.04.2012: Рішення міської ради

Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя

№ 42 від 27.04.2012 Дата оприлюднення 27.04.2012
     Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про оренду державного та комунального майна", з метою забезпечення сталого розвитку та вдосконалення матеріальної бази місцевого самоврядування міста Запоріжжя, підвищення ефективності використання комунального майна шляхом передачі його в платне користування та урегулювання орендних відносин, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
     1 Затвердити Положення про порядок передачі в оренду об'єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя згідно з додатком до даного рішення.
     2 Раніше прийняті рішення органів місцевого самоврядування м.Запоріжжя з питань орендних відносин діють у частині, що не суперечить даному рішенню.
     3 Зобов'язати управління внутрішньої політики, преси та інформації міської ради забезпечити оприлюднення рішення у засобах масової інформації.
     4 Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іванова А.В., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гриценка В.В. та постійну комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Таран Р.О.).
 

 

Міський голова                                                            
О.Ч.Сін
 

  

 


 

Прикріплені файли:
додаток1.doc