Фільтр сесій міської ради

46 сесія міської ради 18.12.2019 : Рішення міської ради

Про розгляд питання щодо доцільності придбання в комунальну власність територіальної громади міста Запоріжжя об’єктів нерухомого майна розташованих за адресою: м.Запоріжжя, вул.12 квітня, буд.2 та вул.Ленська, буд.2в

№ 58 від 18.12.2019 Дата оприлюднення 23.12.2019

         Керуючись Господарським кодексом України, Цивільним кодексом України, Бюджетним кодексом України, Законом  України «Про фізичну культуру та спорт», відповідно до статті 26 та пункту 9 статті 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши пропозицію від власників нерухомого майна  розташованого за адресою: м. Запоріжжя,  вул.12 квітня, буд. 2 та вул. Ленська, буд. 2в ТОВ «КРОССФІТ 24» від 12.12.2019          № 12-12-19/1 та взявши до уваги доповідну записку департаменту спорту, сім’ї та молоді  Запорізької міської ради, Запорізька  міська  рада

ВИРІШИЛА:

         1. Прийняти до уваги пропозицію ТОВ «КРОССФІТ 24» про продаж територіальній громаді міста Запоріжжя нерухомого майна розташованого за адресою:  м. Запоріжжя, вул.12 квітня, буд. 2 та вул. Ленська, буд. 2в.

         2. Доручити виконавчому комітету Запорізької міської ради створити робочу групу з розгляду питання доцільності придбання у комунальну власність територіальної громади міста Запоріжжя об’єктів нерухомого майна розташованих за адресою: м. Запоріжжя, вул.12 квітня, буд. 2 та вул. Ленська, буд. 2в.

         3. Робочій групі надати на розгляд міської ради звіт про результати роботи по доцільності придбання у комунальну власність територіальної громади міста Запоріжжя об’єктів нерухомого майна розташованих  за адресою: м. Запоріжжя, вул.12 квітня, буд. 2 та вул. Ленська, буд. 2в.  

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Пустоварова А.І. та голову постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму Зайцева В.О.

 

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк