Фільтр сесій міської ради

46 сесія міської ради 18.12.2019 : Рішення міської ради

Про внесення змін до Програми відшкодування відсоткових ставок за залученими в кредитно-фінансових установах кредитами, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам на реалізацію енергозберігаючих проєктів в житлово-комунальному господарстві на 2018–2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 20.12.2017 №41 (зі змінами)

№ 42 від 18.12.2019 Дата оприлюднення 26.12.2019

            Керуючись Бюджетним кодексом України, Законами України «Про  місцеве самоврядування в Україні», «Про енергозбереження», «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», Запорізька міська рада  

ВИРІШИЛА:

            1. Внести зміни до Програми відшкодування відсоткових ставок за залученими в кредитно-фінансових установах кредитами, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам на реалізацію енергозберігаючих проєктів в житлово-комунальному господарстві на 2018 - 2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 20.12.2017 № 41 (зі змінами), а саме пп. 3.2. Програми читати в наступній редакції:

             «3.2. Компенсація відсоткових ставок за рахунок міського бюджету відшкодовується по кредитах, залучених ОСББ та ЖБК у банках до 2019 року включно, які надаються на впровадження енергозберігаючих та енергоефективних заходів.»

            2. Програму та додатки до неї викласти у новій редакції (додаються).

            3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бородая О.М. та на постійну комісію міської ради з питань життєзабезпечення міста (Адаманова О.Ф.).

 

 

Міський голова                                                                     В.В.Буряк

Копії документа для завантаження