40 сесія міської ради 29.05.2019: Проекти рішень міської ради

Про Програму побудови та функціонування системи автоматизованого спостереження (моніторингу) за вмістом забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, станом поверхневих вод та ґрунтів, у м. Запоріжжя (оприлюднено 14.09.2018)

№ 20 від 05.09.2018 Дата оприлюднення 14.09.2018

Керуючись пунктом 11, ст. 33, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», з метою створення та забезпечення функціонування місцевої екологічної автоматизованої інформаційно-аналітичної системи, яка увійде до складу мережі загальнодержавної екологічної автоматизованої інформаційно-аналітичної системи забезпечення доступу до екологічної інформації, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму побудови та функціонування системи автоматизованого спостереження (моніторингу) за вмістом забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, станом поверхневих вод та ґрунтів, у м. Запоріжжя (додається).
  2. Управлінню з питань екологічної безпеки, на протязі двох місяців від дати прийняття даного рішення, розробити та подати на затвердження міської ради:
    1.  Технічне завдання до системи автоматизованого спостереження (моніторингу) за вмістом забруднюючих речовин в атмосферному повітрі міста, станом поверхневих вод та ґрунтів, з визначенням місць локалізації автоматизованих постів моніторингу довкілля відповідно до вимог Директиви 2008/50/ЄС ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ ТА РАДИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ від 21 травня 2008 року про якість атмосферного повітря та чистіше повітря для Європи та Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 27.03.2009 №148 «Про затвердження Правил створення та експлуатації автоматизованих систем екологічного контролю і моніторингу об'єктів підвищеної екологічної небезпеки та Регламенту створення та функціонування автоматизованих систем екологічного контролю і моніторингу об'єктів підвищеної екологічної небезпеки»;
    2. Технічні вимоги до обладнання автоматизованих систем екологічного моніторингу відповідно до вимог ДСТУ EN 15267:2016.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г. та постійну комісію міської ради з питань екології (Басов О.Ю.).

 

Міський голова                                                                 В.В.Буряк

 

Проект підготовлений:

депутат міської ради

від фракції «Солідарність»                                                   О.О.Константинов

 

депутат міської ради

від фракції «Самопоміч»                                                      В.І.Пріт