Фільтр поточних сессій міської ради

5 сесія міської ради 31.03.2021: Проекти рішень міської ради

Про затвердження переліку об’єктів права комунальної власності м.Запоріжжя, що підлягають приватизації (оприлюднено 19.03.2021, уточнено 25.03.2021) (варіант 2)

№ 37 від 18.03.2021 Дата оприлюднення 19.03.2021

         Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію державного і комунального майна» та Програмою приватизації об’єктів комунальної власності м. Запоріжжя, затвердженою рішенням Запорізької міської ради від 05.10.2011 № 83 (зі змінами та доповненнями), Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити перелік об’єктів права комунальної власності м. Запоріжжя, що підлягають приватизації шляхом викупу, згідно з додатком.

         2. Департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради здійснити заходи, які передбачені чинним законодавством, щодо підготовки до приватизації та продажу об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації.

         3. Контроль за виконанням рішення міської ради покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради П’ятницького А.В. та на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (Полюсов В.В.).

 

 

 

Міський голова                                                                     В.В. Буряк

 

 

Проект рішення підготовлений

департаментом комунальної

власності та приватизації

Запорізької міської ради

Директор департаменту                                                               О.П.Забутний

Копії документа для завантаження