Фільтр поточних сессій міської ради

5 сесія міської ради 31.03.2021: Проекти рішень міської ради

Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 24.02.2021 №67 «Про затвердження переліку видів робіт та об’єктів по м.Запоріжжю, на яких будуть відбувати покарання особи, засуджені до громадських робіт у 2021 році» (оприлюднено 23.03.2021)

№ 35 від 18.03.2021 Дата оприлюднення 22.03.2021

         Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення рівня боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку, згідно зі ст.ст. 56, 100 Кримінального кодексу України та ст.ст. 301, 3213 Кодексу України про адміністративні правопорушення для визначення видів суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом покладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити в новій редакції перелік видів робіт та об'єктів по м. Запоріжжю, на яких будуть відбувати покарання особи, засуджені до громадських робіт у відповідності зі ст.ст. 56, 100 Кримінального кодексу України та ст.ст. 301, 3213 Кодексу України про адміністративні правопорушення (додається).

         2. Керівникам підприємств, де правопорушники будуть відбувати громадські роботи взяти до уваги норми ст. 3213 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Волобуєва В.О., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гординського В.Г. та на постійну комісію міської ради з питань життєзабезпечення міста (Басов О.Ю.).

 

 

Міський голова                                                                     В.В. Буряк

 

 

Рішення підготовлено:

департаментом інфраструктури

та благоустрою Запорізької міської ради

Директор департаменту                                                                  А.М. Боярчуков

 

Копії документа для завантаження