Фільтр поточних сессій міської ради

5 сесія міської ради 31.03.2021: Проекти рішень міської ради

Про надання комунальному підприємству «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» дозволу на оновлення рухомого складу через фінансовий лізинг (оприлюднено 23.03.2021)

№ 39 від 23.03.2021 Дата оприлюднення 23.03.2021

             Керуючись Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про фінансовий лізинг», «Про автомобільний транспорт», Цивільним кодексом України, Бюджетним кодексом України, з метою оновлення необхідної техніки та автотранспорту комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» в потрібній кількості для забезпечення безперебійної роботи підприємства, Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

             1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» на закупівлю рухомого складу на умовах фінансового лізингу.

             2. Доручити комунальному підприємству «Міжнародний аеропорт  Запоріжжя» вивчити фінансові умови з питань надання послуг фінансового лізингу, провести закупівлю фінансово-лізингових послуг згідно з вимогами чинного законодавства України.

             3. Надати дозвіл директору комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» Дубревському О.Ю. на укладання договору фінансового лізингу після погодження постійною комісією з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів.

             4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради П'ятницького А.В., постійну комісію з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів та постійну комісію з питань життєзабезпечення міста.

 

 

Міський голова                                                                       В.В.Буряк

 

Проект рішення підготовлено

управлінням з питань

транспортного забезпечення та

зв’язку міської ради             

 

Начальник управління з питань

транспортного забезпечення та

 зв’язку міської ради                                                              О.О.Власюк

Копії документа для завантаження