Фільтр поточних сессій міської ради

9 сесія міської ради 03.11.2021: Проекти рішень міської ради

Про створення тимчасової контрольної комісії Запорізької міської ради з питань перевірки діяльності КП «Муніципальна телевізійна мережа» («Телеканал Z») (оприлюднено 08.09.2021)

№ 3 від 01.09.2021 Дата оприлюднення 08.09.2021

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про телебачення і радіомовлення», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», а також нормами Регламенту Запорізької міської ради, з метою контролю за дотриманням норм законодавства КП «Муніципальна телевізійна мережа» («Телеканал Z»), Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити тимчасову контрольну комісію Запорізької міської ради з питань перевірки діяльності комунального підприємства «Муніципальна телевізійна мережа» («Телеканал Z») за період 01.01.2020 до закінчення терміну роботи комісії.

2. Затвердити склад тимчасової контрольної комісії Запорізької міської ради з питань перевірки комунального підприємства «Муніципальна телевізійна мережа» («Телеканал Z») та обрати головою тимчасової контрольної комісії депутата Запорізької міської ради від фракції «ЄВРОПЕЙСБКА СОЛІДАРНІСТЬ» Согоріна Андрія Анатолійовича (додаток 1).

3. Затвердити Положення про тимчасову контрольну комісію Запорізької міської ради з питань перевірки діяльності комунального підприємства «Муніципальна телевізійна мережа» («Телеканал Z») (додаток 2).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Омельяновича Р.А. та постійну комісію з питань діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції Запорізької міської ради (Корольов О.М.).

 

 

Міський голова                                                                  В.В.Буряк

 

Проєкт рішення підготовлений

Депутатська фракція

«СЛУГА НАРОДУ»,

Голова фракції                                                                   Р.В.Харченко

 

Депутатська фракція

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»,

Голова фракції                                                                   О.ОКонстантинов

 

 

Депутатська фракція

«НОВА ПОЛІТИКА»,

Голова фракції                                                                  О.Ю.Басов

 

 

Депутатська фракція

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –

ЗА ЖИТТЯ»,

Голова фракції                                                                  Р.О.Таран

 

 

Депутатська фракція

«ПАРТІЯ ШАРІЯ»,

Голова фракції                                                                  С.А.Нікулін