Керуючись ст.331 Цивільного кодексу України, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.13 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 №461, та п.п. «а» п.8.1 Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002 №7/5, розглянувши звернення та надані документи Москвіна Володимира Юрійовича, на підставі Декларації про готовність об’єкта до експлуатації, яка зареєстрована 11.07.2012 №ЗП 1421216012, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Оформити право власності за Москвіним Володимиром Юрійовичем на нежитлове приміщення №123 цокольного поверху /літ.А-5/ по вул.Патріотичній,58 в м.Запоріжжя загальною площею за внутрішніми замірами 32,9 кв.м, що утворилося внаслідок проведеної реконструкції зазначеного нежитлового приміщення.
2. Товариству з обмеженою відповідальністю “Запорізьке міжміське бюро технічної інвентаризації” /Сепп Н.В./ оформити та видати свідоцтво про право власності за Москвіним Володимиром Юрійовичем на нежитлове приміщення №123 цокольного поверху /літ.А-5/ по вул.Патріотичній,58 в м.Запоріжжя, з урахуванням п.1 рішення, та погасити попередню реєстрацію права власності на зазначене нежитлове приміщення до його реконструкції.
3. Москвіну Володимиру Юрійовичу:
провести в товаристві з обмеженою відповідальністю “Запорізьке міжміське бюро технічної інвентаризації” реєстрацію права власності на об’єкт нерухомості, зазначений в п.1 рішення; подати для погашення правовстановлювальні документи на нежитлове приміщення до реконструкції.
4. Призначити Москвіна Володимира Юрійовича особою, відповідальною за виконання данного рішення.
Міський голова О.Ч.Сін