Розглянувши звернення та надані документи гр.Цимбал І.І. про перепланування квартири №8 в житловому будинку №21 по вул.Тбіліській з розширенням балкону, враховуючи висновок департаменту архітектури та містобудування міської ради від 13.04.2012 № Ц-2792, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Оформити раніше виконане перепланування трикімнатної квартири №8 в житловому будинку №21 по вул.Тбіліській в двокімнатну (загальна площа квартири 86,45 кв.м, житлова площа квартири 37,6 кв.м, згідно з технічним паспортом від 29.03.2012 реєстровий №246/36794), якою володіє гр.Цимбал Інна Іванівна.
Перепланування в квартирі виконано шляхом:
- влаштування кухні-їдальні (5) площею 29,0 кв.м за рахунок об’єднання житлової кімнати кухні та частини коридору та лоджії;
- влаштування сумісного санвузла (4) площею 7,8 кв.м.;
- зменшення площі передпокою (1) до 9,8 кв.м.
2. Гр.Цимбал Інні Іванівні оформити перепланування квартири за рахунок власних коштів.
3. Гр.Цимбал Інні Іванівні та комунальному підприємству «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №1» спільно з ТОВ «Запорізьке міжміське бюро технічної інвентаризації» внести зміни в інвентарну справу про зміну житлової, корисної та загальної площі будинку та квартири.
4. Оформити право власності за гр.Цимбал Інною Іванівною на квартиру №8 в житловому будинку №21 по вул.Тбіліській (загальна площа квартири 86,45 кв.м, житлова площа квартири 37,6 кв.м).
5 Товариству з обмеженою відповідальністю «Запорізьке міжміське бюро технічної інвентаризації»:
5.1 Провести реєстрацію права власності за гр. Цимбал Інною Іванівною на квартиру №8 в житловому будинку №21 по вул.Тбіліській (загальна площа квартири 86,45 кв.м, житлова площа квартири 37,6кв.м), видати свідоцтво про
право власності на двокімнатну квартиру №8 в житловому будинку №21 по вул.Тбіліській,
5.2 Скасувати попередню реєстрацію права власності на квартиру №8 в житловому будинку №21 по вул.Тбіліській.
6 Відповідальність за виконаним переплануванням відповідно до узгодженої проектної документації покласти на замовника
7 Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іванова А.В. та на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М.
Міський голова О.Ч.Сін