Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши звернення депутата міської ради Рекалова Г.О., Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести такі зміни до складу Тимчасової контрольної комісії для здійснення контролю за використанням не житлових та допоміжних приміщень, розташованих у підвалах багатоквартирних будинків (додаток 1):
1.1.Ввести до складу Тимчасової комісії Кириченко Є.Ф. – член комісії з правом дорадчого голосу, Подлужну Р.Г. – член комісії з правом дорадчого голосу.
Міський голова | Є.Г.Карташов |