У зв\'язку з необхідністю додаткового врегулювання питань, що виникли в ході виконання рішення Запорізької міської ради від 12.12.2007 №51 „Про звіт тимчасової контрольної комісії міської ради для здійснення контролю за використанням нежитлових та допоміжних приміщень, розташованих в підвалах багатоквартирних будинків м. Запоріжжя” Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
Внести зміни до пункту 7 рішення, виклавши його в наступній редакції: „Продовжити роботу Тимчасової контрольної комісії ради для здійснення контролю за використанням нежитлових та допоміжних приміщень, розташованих у підвалах багатоквартирних будинків до 01.04.2008”.
Міський голова | Є.Г.Карташов |