Керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”, з метою реалізації державної молодіжної політики у м. Запоріжжі та поліпшення становища молоді Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1.
Затвердити Програму підтримки молоді м. Запоріжжя до 2012 року (додається).
2.
Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кузьміна О.С. та постійну комісію міської ради з гуманітарних питань.
Міський голова | Є.Г.Карташов |
Програма підтримки молоді м. Запоріжжя до 2012 року