Розглянувши заяву ініціативної групи мешканців будинку по вулиці Перемоги, 93Б, керуючись Законом України “Про органи самоорганізації населення”, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл на створення органу самоорганізації населення – будинкового комітету будинку (гуртожитку) в межах території його діяльності (вул. Перемоги, 93Б).
2. Затвердити основні напрями діяльності будинкового комітету:
- створення умов для участі мешканців будинку (гуртожитку) по вулиці Перемоги, 93Б у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і Законів України;
- участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку Орджонікідзевського району.
3. Надати будинковому комітету повноваження у межах території його діяльності, визначені Законом України „Про органи самоорганізації населення”.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому ради Урвачову О.Я.
Міський голова | Є.Г.Карташов |