Керуючись п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до п. 15 ст. 91 Бюджетного кодексу України, для забезпечення виконання працівниками міліції службових обов'язків по захисту прав і свобод громадян, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити міську Програму забезпечення громадської безпеки і профілактики злочинності у м. Запоріжжі на 2008 – 2010 року (додається).
2. Запорізькому міському управлінню УМВС України в Запорізькій області (Калашник В.І.), відділу координації роботи правоохоронних органів міськвиконкому (Найда А.П.) забезпечити виконання заходів, передбачених цією Програмою.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконкому ради Урвачову О.Я. та постійну комісію з питань депутатської діяльності, регламенту, законності і правопорядку (Гунько В.В.)
Міський голова | Є.Г.Карташов |