Розглянувши клопотання колективу дитячої залізниці міста Запоріжжя та рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 20.06.2007 № 249 про присвоєння Козак Раїсі Олексіївні, начальнику дитячої залізниці міста Запоріжжя, звання "Почесний громадянин міста Запоріжжя", враховуючи її вагомий особистий внесок в організацію на Запорізькій дитячій залізниці високоефективного виховного центру професійної орієнтації та культурного дозвілля дітей, що базується на кращих традиціях громадсько-патріотичного, трудового та екологічного виховання молоді, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
Присвоїти Козак Раїсі Олексіївні, начальнику дитячої залізниці міста Запоріжжя звання "Почесний громадянин міста Запоріжжя".
Міський голова | Є.Г.Карташов |