Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи чисельні звернення громадян міста, а також, нагальну необхідність в дитячих дошкільних закладах, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Прийняти звернення депутатів міської ради до керівництва ВАТ «Запоріжсталь», ВАТ «Запоріжжяобленерго», ЗАТ «Дніпробуд» та ВАТ «Запорізький завод феросплавів» щодо передачі дитячих дошкільних закладів до комунальної власності.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради по охороні здоров'я та соціальному захисту населення (Денщикова І.О.) та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кузьміна О.С.
Міський голова | Є.Г.Карташов |