Керуючись Законами України „Про енергозбереження”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно з розпорядженням міського голови від 21.03.2005 № 263р „Про розробку міської програми енергозбереження” та рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 26.01.2006 № 6 „Про затвердження Концепції Програми енергозбереження в міському господарстві м.Запоріжжя на 2006-2010 роки”, з метою ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму енергоресурсозбереження в закладах освіти м. Запоріжжя на 2006-2010 роки (додається).
2. Управлінню освіти і науки міської ради (Секиринському Д.О.) забезпечити фінансування заходів, передбачених цією Програмою, за рахунок коштів міського бюджету та в межах затверджених призначень на відповідний бюджетний рік.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грищенка В.Ф. та на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кузьміна О.С.
Міський голова | Є.Г.Карташов |
Програма енергоресурсозбереження в закладах освіти м. Запоріжжя на 2006-2010 роки