Керуючись Законами України “Про енергозбереження”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно з розпорядженням міського голови від 21.03.2005 № 263р “Про розробку міської програми енергозбереження” та рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 26.01.2006 №6 “Про затвердження Концепції Програми енергозбереження в міському господарстві м. Запоріжжя на 2006-2010 роки”, з метою ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів та підсилення робіт з енергоощадності в міському теплоенергетичному господарстві Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму енергоресурсозбереження у закладах культури та мистецтв м. Запоріжжя на 2007-2010 роки (додається).
2. Управлінню культури міської ради надати обґрунтовані детальні розрахунки та кошториси витрат до головного економічного та фінансового управлінь міської ради на розгляд та внесення пропозицій щодо додаткового фінансування на впровадження зазначеної програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кузьміна О.С. та голову постійної комісії з гуманітарних питань Запорізької міської ради Крайнього В.Г.
Міський голова | Є.Г.Карташов |
Програма енергоресурсозбереження в закладах культури та мистецтв м. Запоріжжя на 2007-2010 роки