Керуючись законами України “Про енергозбереження”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно з роспорядженням міського голови від 21.03.2005 №263р “Про розробку міської програми енергозбереження” та рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 26.01.2006 №6 “Про затвердження концепції Програми енергозбереження в міському господарстві м.Запоріжжя на 2006-2010 роки”, з метою ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів та підсилення робіт з енергоощадності в міському господарстві, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму енергоресурсозбереження Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту "Запоріжелектротранс" на 2006-2010 роки (додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грищенка В.Ф. та постійну комісію міської ради з питань життєзабезпечення міста (робота галузей міського господарства) (Саатов Д.М.).
Міський голова | Є.Г.Карташов |