Про встановлення розміру орендної ставки для
Запорізького обласного відділення Всеукраїнської
громадської організації “Спілка інвалідів –учасників ліквідації наслідків аварії на
Чорнобильській АЕС” за оренду нежитлового
приміщення в будинку №25 по бул. Центральному
Керуючись Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши звернення Запорізького обласного відділення Всеукраїнської громадської організації “Спілка інвалідів – учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС” від 27.06.2006, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Встановити, що орендна плата за нежитлове приміщення в будинку №25 по бул. Центральному сплачується Запорізьким обласним відділенням Всеукраїнської громадської організації “Спілка інвалідів – учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС” в розмірі та порядку, передбаченому договором оренди від 01.03.2006 №1481/1.
2. Встановити, що нежитлове приміщення в будинку №25 по бул. Центральному, орендоване Запорізьким обласним відділенням Всеукраїнської громадської організації “Спілка інвалідів – учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильській АЕС” на підставі договору оренди від 01.03.2006 № 1481/1, використовується виключно для розміщення громадської організації без права передачі в суборенду та використання приміщення в комерційних цілях.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грищенка В.Ф та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Таран Р.О).
Міський голова | Є.Г.Карташов |