Розглянувши клопотання Запорізької обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг про присвоєння Чмілю Григорію Трохимовичу звання “Почесний громадянин міста Запоріжжя”, враховуючи його вагомий особистий внесок у розвиток торгівлі в місті Запоріжжі, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Підтримати клопотання Запорізької обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг про присвоєння Чмілю Григорію Трохимовичу звання “Почесний громадянин міста Запоріжжя”.
2. Внести це питання на розгляд міської ради.
Міський голова | Є.Г. Карташов |