Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про власність”, з метою відновлення належного функціонування парку та здійснення благоустрою його території, враховуючи звернення відкритого акціонерного товариства “Мотор Січ”, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати згоду на прийняття до комунальної власності м. Запоріжжя парку ім. Академіка В.Я. Климова.
2. Управлінню комунальної власності міської ради та Шевченківській районній адміністрації міської ради здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийому до комунальної власності м. Запоріжжя парку ім. Академіка В.Я. Климова.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грищенка В.Ф., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гриценка В.В. та постійну комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин /Таран Р.О./
Міський голова | Є.Г. Карташов |