Враховуючи необхідність відзначення громадян за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва, значні творчі успіхи, високу виконавську майстерність, популяризацію та підтримку вітчизняної пісенної творчості, сприяння зміцненню авторитету м. Запоріжжя в мистецькій галузі, керуючись Законом України “Про державні нагороди України”, Запорізька міська рада
ВИРІШАЛА:
1. Порушити клопотання перед Запорізькою обласною державною адміністрацією щодо присвоєння почесного звання “Заслужений артист України” Клименко Інні Олександрівні, запорізькій співачці, викладачеві Запорізького музичного училища ім. П.І. Майбороди.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому ради Вайтаника К.О.
Міський голова | Є.Г. Карташов |