Про внесення змін в додаток 2 рішення виконавчого комітету міської ради від 28.09.2006 № 344 “Про затвердження мережі загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів, класів, груп продовженого дня та дошкільних і позашкільних навчальних закладів на 2006-2007 навчальний рік”
У зв'язку з допущеною помилкою Заводською районною адміністрацією міської ради щодо формування спеціального фонду бюджету в частині заробітної плати вихователів груп продовженого дня загальноосвітніх закладів району, з метою її фінансового забезпечення, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести зміни в додаток 2 рішення виконавчого комітету міської ради від 28.09.2006 № 344 “Про затвердження мережі загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів, класів, груп продовженого дня та дошкільних і позашкільних навчальних закладів на 2006-2007 навчальний рік”: збільшити кількість груп продовженого дня з 8 до 17 та учнів в них з 240 до 510 з 01.01.2007.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому ради Вайтаника К.О.
Міський голова | Є.Г.Карташов |