Зважаючи на те, що полігон твердих побутових відходів № 2, який розташований в районі Нікопольського повороту, вичерпав свої можливості, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Припинити експлуатацію полігону твердих побутових відходів № 2 м . Запоріжжя з 10.02.2007.
2. Запорізькому комунальному автотранспортному підприємству 082801 “Комунсантрансекологія” забезпечити вивезення твердих побутових відходів на полігон твердих побутових відходів № 1.
3. Підприємствам м. Запоріжжя рекомендувати вивозити відходи на полігон твердих побутових відходів № 1.
4. Управлінню житлового господарства міської ради (Чернеченко М.Г.), Запорізькому комунальному автотранспортному підприємству 082801 “Комунсантрансекологія” (Козак А.А.) вирішити питання щодо рекультивації полігону твердих побутових відходів № 2.
5. Просити дочірнє підприємство “Імідж Холдинг” акціонерної компанії “Імідж Холдинг АпС” надати допомогу у придбанні техніки для забезпечення вивезення відходів на полігон твердих побутових відходів № 1 та вишукати можливість компенсування різниці понесених витрат.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грищенка В.Ф.
Міський голова | Є.Г.Карташов |