Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

31/01/2007

Рішення міської ради від 31.01.2007 № 8 «Про затвердження зведеного переліку раніше затверджених пам’яток архітектури та містобудування і щойно виявлених об’єктів культурної спадщини архітектури та містобудування м. Запоріжжя»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону культурної спадщини», враховуючи рішення Запорізької міської ради від 15.09.2004 № 4 «Про затвердження генерального плану розвитку міста Запоріжжя», від 19.09.2005 № 15 «Про затвердження Програми збереження пам'ятників архітектури та містобудування м. Запоріжжя на 2005-2010 роки», з метою збереження пам'ятників архітектури та містобудування м.   Запоріжжя Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити зведений перелік раніше затверджених пам'яток архітектури та містобудування і щойно виявлених об'єктів культурної спадщини архітектури та містобудування м. Запоріжжя (додається).
2. Районним адміністраціям Запорізької міської ради виявити балансову належність будівель згідно зведеного переліку та надати інформацію головному управлінню архітектури та містобудування міської ради для проведення роботи по укладенню «Охоронних договорів».
3. Запорізькому міському управлінню земельних ресурсів (Цвіркун О.М.) надати інформацію щодо відведення земельних ділянок під існуючими об'єктами культурної спадщини згідно зведеного переліку.
4. Головному управлінню архітектури та містобудування міської ради (Трубін В.П.) узагальнити одержану інформацію для організації роботи по інвентаризації та паспортизації щойно виявлених об'єктів культурної спадщини архітектури та містобудування для внесення до державного реєстру.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин (Таран Р.О.).

Міський голова Є.Г.Карташов

 Зведений перелік пам'яток

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення