Логотип

Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

19/04/2006

Рішення виконавчого комітету від 19.04.2006 № 137 «Про підготовку місць масового відпочинку жителів міста у весняно-літній період 2006 року»

З метою своєчасної підготовки місць масового відпочинку у весняно - літній період 2006 року виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Головам районних адміністрацій міської ради:
1.1. Забезпечити своєчасне виконання робіт по підготовці до відкриття парків, скверів, фонтанів, куточків відпочинку, спортивно-ігрових майданчиків, які знаходяться на території районів.
1.2. Забезпечити проведення культурологічних заходів до державних, професійних та інших свят.
1.3. Забезпечити контроль за виконанням переможцями конкурсів на право забудови земельних ділянок своїх зобов'язань щодо благоустрою, озеленення та утримання прилеглих територій.
2. Директору комунального підприємства „Центральний парк культури і відпочинку „Дубовий гай” Захарову В.О. забезпечити виконання робіт по ремонту малих архітектурних форм, благоустрою території центрального парку культури і відпочинку „Дубовий гай”, залучивши до цього заклади торгівлі та підприємства, розташовані на території парку в установленому законодавством порядку.
3. Комунальному ремонтно-будівельному підприємству „Зеленбуд” (Кауров В.Є.) виконати роботи по ремонту газонів, посадці дерев, чагарників, квітів в місцях масового відпочинку згідно з укладеними договорами.
4. Просити Запорізьку міську санітарно-епідеміологічну станцію організувати санітарний нагляд за станом місць масового відпочинку, пунктів громадського харчування та торгівлі.
5. Управлінню транспорту та зв'язку міської ради (Костюченко Л.А.) забезпечити установку біотуалетів на кінцевих зупинках громадського транспорту та в місцях його відстою.
6. Районним адміністраціям міської ради, на території яких знаходяться водні станції, яхт-клуби, причали, пляжі і т. і., на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 6 березня 2002 року № 264 „Про затвердження порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об'єктах”:
6.1. Визначити місця масового відпочинку населення на водних об'єктах на території району незалежно від форм власності за проектами відведення земельних ділянок з цією метою і місця, заборонені для купання. Дислокацію визначених місць надати до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради до 04.05.2006.
6.2. Призначити комісії з перевірки визначених місць масового відпочинку, човнових та водних станцій, причалів з подальшою видачею письмового висновку про їх придатність до використання за призначенням у термін до 06.05.2006. Комісії очолити заступникам голів районних адміністрацій міської ради. До складу комісій включити представників районних санітарно-епідеміологічних станцій, районних відділів внутрішніх справ, пожежної охорони, підприємства „Запорізькі міські електричні мережі”, міської рятувально-водолазної служби, державної інспекції маломірних суден.
7. Комунальному підприємству „Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів” (Хижняк О.С.) у термін до 30.05.2006:
7.1. Виконати роботи по ремонту і установленню пляжного обладнання, буйків на території центральних міських пляжів Ленінського і Орджонікідзевського районів.
7.2. Навести порядок на території пляжів.
7.3. Провести обстеження і очищення акваторії пляжів силами водолазів рятувальних постів.
7.4. Виділити приміщення для розташування рятувальних та медичних постів.
8. Керівникам всіх підприємств, організацій, установ незалежно від форм власності, які мають оздоровчі заклади біля води, до 22.05.2006 виконати заходи, спрямовані на дотримання безпеки людей:
8.1. Провести обстеження і очищення акваторії пляжів силами водолазів рятувальних станцій.
8.2. Забезпечити навчання матросів-рятівників при міській раді „Товариства рятування на водах”.
8.3. Організувати рятівні пости, оснащені згідно „Положенню про рятівний пост (станцію)”.
9. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грищенка В.Ф.

Міський голова Є.Г. Карташов
Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення