Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

27/07/2004

Рішення виконавчого комітету від 27.07.2004 № 264 «Про заходи щодо посилення боротьби з карантинними рослинами, бур’янами та несвоєчасним покосом трав»


У зв’язку з незадовільним санітарним станом території міста з метою запобігання розповсюдження карантинних рослин та бур’янів, які сприяють виникненню алергійних захворювань у населення міста виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:

1. Головам районних адміністрації міської ради:
1.1. Призначити відповідальних осіб для здійснення контролю за ходом боротьби з бур’янами, карантинними рослинами та несвоєчасним покосом трав.
1.2. Регулярно проводити рейди-перевірки по знищенню бур’янів, карантинних рослин і своєчасному покосу трав на території району. Керівників підприємств, які не проводять роботу по знищенню карантинних рослин, бур’янів і своєчасному покосу трав на закріплених та прилеглих територіях, притягати до адміністративної відповідальності.

2. Керівникам усіх підприємств, організацій, установ, закладів, підприємств транспорту, зв’язку, будівельних, торгових та інших, незалежно від форм власності, власникам наметів, кіосків, Ларків, будинків регулярно виконувати роботи по знищенню карантинних рослин і бур’янів, своєчасному покосу трав в межах закріплених територій та на прилеглих територіях згідно з рішенням міськвиконкому від 04.03.04 № 45 “Про затвердження розпоряджень голів районних адміністрацій з питання закріплення за підприємствами, організаціями та установами територій для підтримання їх в належному санітарному стані у весняно-літній період 2004 року”.

3. Управлінню з питань екології міської ради, управлінню житлового господарства міської ради, управлінню комунального господарства міської ради, державній прикордонній інспекції по карантину рослин по Запорізькій області, Запорізькій державній міській санітарно-епідеміологічній станції проводити рейди-перевірки організації роботи по знищенню карантинних рослин.

4. Управлінню з питань внутрішньої політики міської ради залучити засоби масової інформації для широкої пропаганди серед населення важливості проведення заходів по знищенню карантинних рослин та бур’янів.

5. Просити міське управління УМВС України в Запорізькій області доручити дільничним інспекторам перевірку підвідомчих територій з метою виявлення бур’янів, карантинних рослин з притягненням до відповідальності правопорушників.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грищенка В.Ф.

 

Міський голова Є.Г. Карташов

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення