Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

18/04/2024

Рішення виконавчого комітету від 17.04.2024 № 156 «Про виключення двокімнатної квартири №(інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 ЗУ «Про доступ до публічної інформації») по вул. (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 ЗУ«Про доступ до публічної інформації»), буд. (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 ЗУ «Про доступ до публічної інформації») із числа службової житлової площі (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)»

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та п.6 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого Постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 №37, враховуючи рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), розглянувши клопотання (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), виконавчий комітет Запорізької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Виключити із числа службової житлової площі (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації») двокімнатну квартиру №(інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації») по вул. (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації») буд. (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), так як відпала потреба у такому її використанні.

2. Департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради оформити ордер на двокімнатну квартиру №(інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації») житловою площею 35,5 кв.м (загальною – 51,9 кв.м) по вул. (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), буд. (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»)

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктора ГОРДИНСЬКОГО.

Секретар міської ради                                                                   Анатолій КУРТЄВ

 

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення