Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

24/05/2024

Рішення міської ради від 20.05.2024 № 9 «Про Програму економічного і соціального розвитку Запорізької міської територіальної громади на 2024 рік»

          Керуючись Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання  проєктів Бюджетної декларації та  державного бюджету» Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

          1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Запорізької міської територіальної громади на 2024 рік (додається).

          2.  Звітувати перед територіальною громадою про хід  виконання Програми економічного і соціального розвитку Запорізької міської територіальної громади на 2024 рік шляхом розміщення інформації на офіційному сайті міської ради.

          3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еллу СЛЕПЯН та постійну комісію міської ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів.

 

Секретар міської ради                                                         Регіна ХАРЧЕНКО


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення