30/05/2024
Рішення міської ради від 20.05.2024 № 25 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Запорізької міської територіальної громади майна права комунальної власності Мелітопольської міської територіальної громади Запорізької області»
Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши пропозиції виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області та враховуючи лист департаменту з питань ефективної роботи та розвитку комунальних підприємств Запорізької міської ради, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати згоду на прийняття у комунальну власність Запорізької міської територіальної громади майна, що належить на праві комунальної власності Мелітопольській міській територіальній громаді Запорізької області, а саме: транспортних засобів, зазначених у додатку до цього рішення.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Романа ТАРАНА, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючого справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Олександра ГОЛТВЕНКА та постійну комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (Василь ПОЛЮСОВ).
Секретар міської ради Регіна ХАРЧЕНКО
Прикріплені файли: