Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

11/06/2024

Рішення міської ради від 05.06.2024 № 19 «Про внесення змін до Програми надання фінансової підтримки мешканцям м.Запоріжжя, житло яких було зруйновано або стало непридатним до проживання внаслідок ракетних обстрілів, диверсій, тощо, спричинених військовою агресією Російської Федерації, затвердженої рішенням міської ради від 27.01.2023 №4 (зі змінами)»

          Керуючись Бюджетним кодексом України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

 

          1. Внести зміни до Програми надання фінансової підтримки мешканцям м.Запоріжжя, житло яких було зруйновано або стало непридатним до проживання внаслідок ракетних обстрілів, диверсій, тощо, спричинених військовою агресією Російської Федерації, затвердженої рішенням міської ради від 27.01.2023 № 4 (зі змінами), а саме:

          1.1. Пункти дванадцятий – чотирнадцятий розділу «Завдання та заходи програми» викласти в наступній редакції:

          12. «Виплата матеріальної допомоги припиняється з місяця виникнення таких обставин:

          при набутті права власності на житло у прийнятих в експлуатацію житлових будинках;

          відчуження власником свого майна, яке було зруйновано або стало непридатним до проживання;

          отримання ДСЗН ЗМР від департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради та/або районних адміністрацій Запорізької міської ради письмової інформації про відновлення об’єкту нерухомого майна (висновку про придатність житла до проживання), яка надається не пізніше 5 робочих днів після виявлення таких обставин.»

          13. «Виплата матеріальної допомоги припиняється через 3 місяці після місяця, в якому прийнято рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

          Департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради інформує ДСЗН ЗМР не пізніше 5 робочих днів після прийняття такого рішення.»

          14. «З моменту виникнення обставин, зазначених в абзаці 2, 3 пункту 12, отримувач повинен повідомити ЦНАП та/або ДСЗН ЗМР протягом 3 робочих днів. У разі ненадання та/або несвоєчасного надання отримувачем такої інформації, сума надмірно виплаченої матеріальної допомоги повертається ним до бюджету Запорізької міської територіальної громади у повному обсязі.»

          1.2. Додаток 4 викласти в новій редакції (додається).

          2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолія ВАСЮКА та на постійну комісію з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (Ірина КУЛЄШ).

 

 

Секретар міської ради                                                          Регіна ХАРЧЕНКО


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення