19/05/2026
Рішення виконавчого комітету від 14.05.2026 № 366 «Про затвердження розпоряджень голови Запорізької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації щодо розподілу службової житлової площі по вул. (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), по вул. (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»)»
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 4 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про основні засади житлової політики», п. 16 Положення про порядок надання службових жилих приміщень і користування ними в Українській РСР, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 04.02.1988 № 37, враховуючи рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 27.04.2026 № 323 «Про службову житлову площу по вул. (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), вул. (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»)Запорізької обласної державної адміністрації», розглянувши клопотання Запорізької обласної військової адміністрації від 05.05.2026 № 08-26/2769 і додані до нього документи про розподіл службової житлової площі, виконавчий комітет Запорізької міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити розпорядження голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 01.05.2026 №№ 393, 394 про надання:
1.1. Службової квартири № (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації») в житловому будинку № (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації») по вул. (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»)директору Департаменту агропромислового розвитку Запорізької обласної державної адміністрації, внутрішньо переміщеній особі (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), 1985 р. н. на сім’ю з 3 осіб (вона, донька і тітка).
1.2. Трикімнатної службової квартири № (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації») в житловому будинку № (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації») по вул. (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації») начальнику Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), 1990 р. н. на сім’ю з 5 осіб (він, дружина, 2 сина і дочка).
2. Департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради оформити службові ордери на:
2.1. Квартиру № (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), житловою/загальною площею 40,7/58,8 кв. м в житловому будинку № (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації») по вул. (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), 1985 р. н. на сім’ю з 3 осіб (вона, дочка – (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), 2006 р. н, , тітка – (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації», 1957 р. н.).
2.2. Трикімнатну квартиру № (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), житловою/загальною площею125,2/162,55 кв. м в житловому будинку № (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації») по вул. (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), 1990 р. н. на сім’ю з 5 осіб, (він, дружина – (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації») 1989 р. н., дочка – (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), 2019 р. н., син – (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), 2023 р. н., син – (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації») (інформація з обмеженим доступом відповідно до ч.2,ч.8 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), 2025 р. н.).
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктора ГОРДИНСЬКОГО.
Секретар міської ради Регіна ХАРЧЕНКО
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі рішення