Логотип

Запорізька міська рада

Запорізька область, Запорізький район

14/09/2023

Розпорядження міського голови від 12.09.2023 № 206р «Про затвердження антикорупційної програми підприємствами, установами та закладами, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя»

Керуючись Законами  України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції» ( із змінами),  наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.12.2021 №794/27 «Про затвердження Типової антикорупційної програми юридичної особи» (далі – Типова антикорупційна програма), з метою узагальнення комплексу правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції на підприємствах, установах та  закладах, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Керівників підприємств, установ та закладів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Запоріжжя, які відповідають нормам зазначеним у частині другій статі 62 Закону України «Про запобігання корупції»:

1.1. Затвердити антикорупційну програму на основі Типової антикорупційної програми;

1.2. Повідомити сектор з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Запорізької міської ради про стан виконання заходів передбачених підпунктом 1.1. пункту 1 цього розпорядження до 27 жовтня 2023 року.

2. Контроль за виконанням цього  розпорядження залишаю за собою.

 

 

Секретар міської ради                                                                  Анатолій  КУРТЄВ