03.01.2024 20:20
Привітали перших новонароджених
![6595a55aee20d__photo_2024-01-03_17-26-56.jpg 6595a55aee20d__photo_2024-01-03_17-26-56.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/175889/6595a55aee20d__photo_2024-01-03_17-26-56.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- Життя триває: у перші два дні нового року у Запоріжжі народилося 12 малюків – 10 хлопчиків і 2 дівчинки.
Першим на світ з’явився хлопчик. Маленький козак Матвій, первісток у родині Карини та Владислава, народився прямо у новорічну ніч – о сьомій хвилині на першу.
Трохи згодом, пополудні 1 січня, до нас прийшла і перша дівчинка Каміла. Родина переселенців з Михайлівки Наталія та Олександр стали батьками вдруге, а ім’я маленькій красуні обрала старша сестричка.
З радістю привітали родини з появою на світ маленьких козака і козачки та вручили їм сертифікати на грошову підтримку з міського бюджету, яку вони зможуть витратити на потреби малюків. Це дійсно гарна і важлива багаторічна традиція, яку ми зберегли навіть у складних умовах війни та попри значне недоотримання коштів до бюджету.
Дітки – це наше майбутнє. Бажаємо їм міцного здоров’я і мирного життя.
Зараз у кожного свій фронт, і разом ми Переможемо! Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо Збройним Силам України.
Тихої усім ночі.
![photo_2024-01-03_17-26-56.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/175930/photo_2024-01-03_17-26-56.jpg)
![photo_2024-01-03_17-26-57-(2).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/175931/photo_2024-01-03_17-26-57-(2).jpg)
![photo_2024-01-03_17-26-57.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/175932/photo_2024-01-03_17-26-57.jpg)
![photo_2024-01-03_17-26-58.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/175933/photo_2024-01-03_17-26-58.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини