04.01.2024 09:10
Щодо ситуації на Запорізькому напрямку
![659659e7d6a84__msg-1001790330682-16484.jpg 659659e7d6a84__msg-1001790330682-16484.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/175917/659659e7d6a84__msg-1001790330682-16484.jpg)
Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:
- За інформацією Генерального штабу, наші оборонці на Запорізькому напрямку активними діями завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту. Минулої доби відбили атаку противника в районі Роботиного.
Водночас рашисти обстріляли з артилерії та атакували безпілотниками 23 населені пункти у Запорізькому, Пологівському та Василівському районах. Від авіаційних ударів постраждали Новодарівка та Оріхів. До правоохоронців надійшло 11 нових повідомлень про руйнування житлових будинків у нашому регіоні.
Розплата росії за усі скоєні злочини – неминуча.
Перемога України – невідворотня.
Наші незламні воїни – найкращі. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за боротьбу!
Слава Україні!
Героям слава!
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини