04.01.2024 10:30
У Запоріжжі розроблять план поводження з побутовими відходами
![659666493ff80__poslugi-u-sferi-povodzhennya-z-vidxodami.jpg 659666493ff80__poslugi-u-sferi-povodzhennya-z-vidxodami.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/442/175947/659666493ff80__poslugi-u-sferi-povodzhennya-z-vidxodami.jpg)
На грудневій сесії міської ради депутати проголосували за підтримку електронної петиції «Про побудову сучасної системи управління відходами (сортування, компостування та ін.)».
У зверненні автор пропонує розробити місцевий план поводження з відходами, спираючись на «дорожню карту», розроблену ГО "Запоріжжя без сміття". Там зокрема описані рекомендації про те, які кроки варто робити при побудові сучасної системи поводження (управління) відходами в місті.
Петиція набрала 763 голоси та її було підтримано на нещодавній сесії міської ради. Тепер КП «Комунсантрансекологія», спираючись на запропоновану «дорожню карту», має розробити місцевий план поводження з відходами у місті Запоріжжі.
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Література як терапія
17/07/2024
Про роботу громадського транспорту 18 липня
Усі новини